• grindu_dangos_flowcrete.jpg

  Hidroizoliacijos, neslidžių, pramoninių, dekoratyvių grindų, bei stogo dangų įrengimas.

  Aušta kokybė, ilgaamžiškumas.

  Kaina nuo 4€ už kv.m.

 • grindu_dangos_flowcrete_jpg_1.jpg

  Poliuretano ir kitų sintetinių junginių grindų ir sienų dangos

  Aušta kokybė, ilgaamžiškumas, atsparios trinčiai, drėgmei ir kitiems poveikiams.

  Gamintojas Flowcrete

 • flowcrete_grindu_dangos.jpg

  Dangos įvairiems parkingams, sienų dangos pramonės įmonėms ir maisto pramonei.

  Aukščiausia atsparumo kokybė.

  Greitas ir kokybiškas įrengimas, suteikiama garantija.

Igyvendinti projektai

Quadrum Business City

Didžiausiame Lietuvos biurų komplekse įrengta pirmoji poliuretano automobilių stovėjimo aikštelės danga.

Didžiausia biurų plėtra Lietuvoje savo požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje „Quadrum Business City“, įrengė 25 000 m2 moderniausių dervos grindų dangos technologijos.

70 000 m 2 ploto „Quadrum“ verslo miestas yra didžiausias tokio tipo kompleksas Lietuvoje ir apima daugiau nei 40 000 m 2 biurų bei komercinių patalpų.

Projekto investuotojas Schage'as įsitikino, kad pastatas teikia ne tik pagrindines biuro ir komercines paslaugas, bet ir teikia papildomą naudą jo vartotojams, tokiems kaip restoranai, vaikų darželis, cheminė valymo priemonė, skvošo salė, automobilių stovėjimo aikštelė 120 dviračių ir santechnika. įrenginius.

Kompleksas taip pat buvo sukurtas naudojant modernias, ekologiškas šildymo ir oro kondicionavimo technologijas, kurios sumažins energijos suvartojimą maždaug 30%, palyginti su panašaus dydžio pastatais.

Siekdama užtikrinti A klasės biurų pastatą, „Schage“ iš tiekėjų ir rangovų tikėjosi aukščiausios kokybės medžiagų ir paslaugų. Siekdama užtikrinti, kad svetainė būtų pastatyta laikantis labai aukštų standartų, „Schage“ grupė parengė išsamų reikalavimų sąrašą prieš statant svetainę.

Automobilių stovėjimo aikštelės grindyse tai reiškė sistemos, kuri atlaikytų aukštą ir žemą Lietuvos klimatą, apsaugą nuo padangų su dygliuotomis dalimis, įrengimą. Labai geras patvarumas ir cheminis atsparumas taip pat buvo kritinis dėl akumuliatoriaus rūgšties ir degalų, kuriems ji bus veikiama. Neslidžia apdaila taip pat buvo įtraukta į specifikacijų sąrašą, kad lankytojai būtų saugūs net šlapiomis grindimis.

„Flowcrete“ priėmė iššūkį! Vykdydama visapusiško ir individualaus požiūrio į kliento poreikius filosofiją, „Flowcrete Poland“ kartu su savo partneriu iš Lietuvos UAB „Svirplys“ pasiūlė šešis skirtingus grindų sprendimus, paremtus „Deckshield“ poliuretano dangomis „Flowcrete Poland“ eksporto vadovo Yan Sevin teigimu, pasirinktos „Quadrum Business City“ automobilių stovėjimo aikštelės grindys yra pirmosios tokio tipo Baltijos regione: „Kartu su Schage mes sugebėjome nutraukti substrato epoksidinių dangų monopolį. apsauga Lietuvos požeminių automobilių stovėjimo aikštelių projektuose.

„Nors savo produktų portfelyje taip pat turime epoksidinių dangų, mes buvome pasiryžę parodyti architektams ir kitiems investuotojams, kad poliuretanas yra tinkamiausias sprendimas kelių aukštų, požeminių automobilių stovėjimo aikštelių aplinkai“